Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dokonalá tvár a telo bohyne! Katka Knechtová prezradila, čo ju dostalo späť do top formy

Dokonalá tvár a telo bohyne! Katka Knechtová prezradila, čo ju dostalo späť do top formy
Katka Knechtová.
Celá galéria
1 z 7

Berte to ako motivačný nášup! Katka Knechtová exkluzívne pre EVU prezradila, čo robí pre svoje telo, aké jedlo miluje a čo ju motivuje!

Prepadla som joge: Pôvodne som ju cvičila len sporadicky, po dovolenkách a keď som bola mesiac v Indii v meste Goa, kde som si urobila štyri intenzívne kurzy iyengar jogy. Všetko bolo pre mňa ťažké, pretože som bola posťahovaná z neustáleho sedenia v aute a niektoré pózy sme robili aj dvadsať-tridsať minút... To som si už myslela, že sa zbláznim. Cvičili sme nalačno a človek zvyknutý napríklad na svoju rannú kávu... Bolo to náročné, fyzicky aj psychicky.

Som všežravec, ale: Ja som mala od detstva vlečúce sa zdravotné problémy týkajúce sa trávenia, od zápalu žalúdka cez helikobaktera atď. Absolvovala som milión vyšetrení a výťah z toho je, že kým sa stravujem ľahko a po malých dávkach, čo bol u mňa kameň úrazu, som o. k. Predtým som bez pancreolanu nedala ani ranu. Práve v Indii som zistila, ako veľmi mi vyhovuje vegetariánska kuchyňa a o čom vlastne je. Dokážu to geniálne pripraviť a hlavne okoreniť, čo sa snažím teraz zopakovať aj doma.

7 obrázkov v galérii Katarína Knechtová podľahla joge.

Dávam si pozor na kozmetiku: Začala som používať čistú ajurvédsku kozmetiku Forest Essentials, ktorú som objavila práve v Indii. Nemusí vyhovovať každému, pretože sú tam veľmi intenzívne ingrediencie. Ale v ajurvéde je aj kozmetika ako potrava; je to niečo, čo dávame v podstate do tela a treba si na to dávať rovnaký pozor ako na stravu. Na telo používam kakaové maslo, kakaový olej a kokosový olej.

Čítajte viac o téme » Ľudia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Baby buďte sebavedomejšie! 6 spôsobov ako sa zaľúbiť sama do seba
Raňajkové chyby, ktorých sa dopúšťa (takmer) každý z nás: Toto už viac...
Myslíte si, že vám sa to nemôže stať? OMYL! Prostitútky proti svojej vôli...
Zdravé, sladké a chutné! Recept na tieto lievance si zamilujete
9 pravidiel štíhlosti: Ak ich dodržíte, postava modelky vám ostane navždy!
Mohlo by Vás zaujímať

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×