Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Dokonalá tvár a telo bohyne! Katka Knechtová prezradila, čo ju dostalo späť do top formy

Dokonalá tvár a telo bohyne! Katka Knechtová prezradila, čo ju dostalo späť do top formy
Katka Knechtová.

Berte to ako motivačný nášup! Katka Knechtová exkluzívne pre EVU prezradila, čo robí pre svoje telo, aké jedlo miluje a čo ju motivuje!

Prepadla som joge: Pôvodne som ju cvičila len sporadicky, po dovolenkách a keď som bola mesiac v Indii v meste Goa, kde som si urobila štyri intenzívne kurzy iyengar jogy. Všetko bolo pre mňa ťažké, pretože som bola posťahovaná z neustáleho sedenia v aute a niektoré pózy sme robili aj dvadsať-tridsať minút... To som si už myslela, že sa zbláznim. Cvičili sme nalačno a človek zvyknutý napríklad na svoju rannú kávu... Bolo to náročné, fyzicky aj psychicky.

Som všežravec, ale: Ja som mala od detstva vlečúce sa zdravotné problémy týkajúce sa trávenia, od zápalu žalúdka cez helikobaktera atď. Absolvovala som milión vyšetrení a výťah z toho je, že kým sa stravujem ľahko a po malých dávkach, čo bol u mňa kameň úrazu, som o. k. Predtým som bez pancreolanu nedala ani ranu. Práve v Indii som zistila, ako veľmi mi vyhovuje vegetariánska kuchyňa a o čom vlastne je. Dokážu to geniálne pripraviť a hlavne okoreniť, čo sa snažím teraz zopakovať aj doma.

7 obrázkov v galérii Katarína Knechtová podľahla joge.

Dávam si pozor na kozmetiku: Začala som používať čistú ajurvédsku kozmetiku Forest Essentials, ktorú som objavila práve v Indii. Nemusí vyhovovať každému, pretože sú tam veľmi intenzívne ingrediencie. Ale v ajurvéde je aj kozmetika ako potrava; je to niečo, čo dávame v podstate do tela a treba si na to dávať rovnaký pozor ako na stravu. Na telo používam kakaové maslo, kakaový olej a kokosový olej.

Čítajte viac o téme » Ľudia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Baby buďte sebavedomejšie! 6 spôsobov ako sa zaľúbiť sama do seba
Raňajkové chyby, ktorých sa dopúšťa (takmer) každý z nás: Toto už viac...
Myslíte si, že vám sa to nemôže stať? OMYL! Prostitútky proti svojej vôli...
Ako vyzerá hviezda filmu Pretty Woman dnes? Richard Gere poriadne zostarol
Kurt Cobain zostáva kultom: Svet si pripomenul výročie smrti nešťastného...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×