Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Sexi Brazilčanke amputovali nohu: Športuje, predvádza sa v bikinách a užíva si život naplno!

Sexi Brazilčanke amputovali nohu: Športuje, predvádza sa v bikinách a užíva si život naplno!
Paola aj napriek nepriazni osudu úsmev na perách nestratila.

Nevážime si to, čo máme, pokiaľ nestretneme niekoho, komu osud nedoprial. Ako napríklad mladú babu, ktorá prišla o časť nohy.

Paola Antonini je 21 ročná sympatická baba z Brazílie. Jej život sa rapídne zmenil v roku 2014, kedy do nej na Silvestra nabúrala opitá hostesska z nočného klubu. "Nikdy v živote som necítila tak intenzívnu bolesť. Nechcela som sa na nohu ani pozrieť, vedela som, že je to vážne," opísala incident. Paolina noha bol rozdrvená.

 

Doktori sa ju snažili dať dokopy, avšak ani po štyroch operáciách, ktoré podstúpila jej nedokázali pomôcť. Nasledovala amputácia, po ktorej sa vždy vysmiata dievčina rozhodla, že protézu nebude pred svetom skrývať: "Chcem byť vzorom pre ostatných ľudí s amputovanými končatinami. " A to sa jej aj podarilo!

Na Instagrame jej kroky a chuť zo života sleduje vyše 600-tisíc užívateľov! Ti na nej obdivujú najmä jej pozitívne myslenie, energiu a odhodlanie, vďaka ktorému sa nevyhýba akejkoľvek fyzickej aktivite. Cvičí každý deň a má krajšiu postavu ako väčšina zdravých dievčat. 

S protézou na nohe ju môžete vidieť na hodinách tanca, pri plávaní, skateboardovaní, crossfite a mnohých ďalších koníčkoch. Miluje cestovanie, svojho priateľa a módu. Jej snom bolo stať sa modelkou, a to sa jej postupne plní. Pomaly si ju začínajú všímať správni ľudia. Má za sebou už zopár fotení pre lokálne značky, no my tušíme, že čoskoro ju kvôli širokému úsmevu spozná celý svet. 

Čítajte viac o téme » Ľudia, Modelka

Autor: Lýdia Tkáčová

NEPREHLIADNITE
Pozor! Od tohto sexi kalendára nebudete vedieť oči odtrhnúť!
Našiel sa "dear future husband" pre Meghan Trainor
Ples v opere 2018: Modelka svojou krásou vyrážala dych!
Modelky na mejkap? Zabudnite! Tento muž vás presvedčí, že to vie rovnako...
Wow, odvážny outfit: Tehotná modelka sa ukázala v superkrátkych šortkách!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×