Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Chcete byť úspešná? Robte to ako ony! Takto vyzerá pracovné ráno šikovných žien

Chcete byť úspešná? Robte to ako ony! Takto vyzerá pracovné ráno šikovných žien
Ako vyzerá pracovný deň úspešných krások?

Úspešní lídri vedia, že prvá hodina v práci určí produktivitu celého dňa a je tým správnym časom na tvorenie stratégií. Známe ženy prezradili, ako vyzerá ich ranná rutina a ako to vplýva na zvyšok dňa. Čítajte sa učte sa!

Jessica Alba, herečka a spoluzakladateľka The Honest Company

Pracujúca mama Jessica má dni plné mítingov. Každodenný stres je súčasťou jej práce a posúva ju vpred. Je prítomná pri všetkých väčších kreatívnych rozhodnutiach od marketingu až po obal. Každé ráno si zostaví zoznam úloh a vyberie z nich tú najdôležitejšiu. Ako sa to dá určiť? Spýtajte sa sama seba: keby ste mali dnes vyriešiť len jednu úlohu, ktorá by to bola? Chápete. Všetko čo stihnete navyše je výhodou.

9 obrázkov v galérii Jessica Alba

 

Lauren Conrad, módna návrhárka a podnikateľka

Úspešní lídri vedia, že biznis nie je len o dodržiavaní termínov – je najmä o budovaní dobrých vzťahov. Lauren Conrad si preto vždy nájde čas na to, aby sa porozprávala so svojimi kolegami a vytvorí si tak s nimi spojenie už na začiatku dňa. Toto dokáže ľudí motivovať a inšpirovať. Každé ráno má vyčlenené na tento „pokec“. Nemusí to byť siahodlhá konverzácia – aj zdieľanie noviniek dokáže vytvoriť spojenie a budovať priateľstvo.

9 obrázkov v galérii Lauren Conrad

 

Eva Chen, riaditeľka módnych spoluprác v Instragrame

Ako riaditeľka módnych spoluprác je Eva stále v pohybe. Aj napriek tomu, že do kancelárie prichádza každý deň o 6:30, oficiálne je v práci len od 9:00 do 9:30 (takmer celý deň odpovedá na emaily). Deň začína tým, že si vloží do šuplíka zdravé pochutiny na celý deň. Eva vie, že zdravé jedlo je základom všetkého, a preto každý deň prinesie kolegom ovocie. Celé telo vrátane mozgu potrebuje tú správnu energiu, myslite na to!

9 obrázkov v galérii Eva Chen

 

Blake Lively, herečka a obchodníčka

Blake máva naozaj náročné a chaotické rána, no zároveň je majsterka multitaskingu. A jej rada? Využívajte svoj čas v kancelárii tým, že si nájdete čas na to, aby ste niekoho požiadali o radu. Obchodníci a podnikatelia by si mali pomáhať a nie len slepo riešiť, ako byť významným konkurentom. V biznise je miesto pre každého, ak na tom aj maká. Človek sa neustále učí a získava skúsenosti, a tak si nájdite čas na konzultácie s manažérom alebo mentorom. Prejdite si všetky dôležité úlohy a spýtajte sa ich, ako by ich vyriešili oni. Rada od niekoho, koho obdivujete vám pomôže získať motiváciu.

9 obrázkov v galérii Blake Lively

Čítajte viac o téme » Blake Lively

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Obskakujú ich desiatky ľudí, na tvár si však siahnuť nedajú: Tieto...
To je zmena: Tento nešťastný účes pridal Blake Lively poriadnych pár rokov...
Čo majú spoločné Dolce & Gabbana a cestoviny?
Cítite sa vinná? 5 vecí, za ktoré sa ženy nemajú nikdy ospravedlňovať!
Tieto tri veci by reality hviezda Kim Kardashian nikdy nezjedla!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×