Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

10 dôvodov, prečo môže erekcia z času na čas pokrivkávať

10 dôvodov, prečo môže erekcia z času na čas pokrivkávať
Vezmite veci do vlastných rúk

Vezmite veci do vlastných rúk, k veľkolepej erekcii sa môžete dopracovať tvrdou prácou. Svetlé zajtrašky sú na dosah!

 

Chuť by aj bola, len koho zohnať, aby to dorobil? Uznávame, že ak niečo podobné prežívate, už sa nesmejete. Plecia priemerného muža môžu byť dostatočne statné aj vytrénované, no napriek tomu na nich spočíva dosť starostí na to, aby sa občas tej ťažobe poddali. Nehovoríme teraz o prípadoch, keď je ten váš na ružových upokojujúcich tabletkách alebo po čerstvo voperovanom bypasse. To sa asi vo vašej spálni nekonajú multiorgazmické maratóny. Ale erekcia môže z času na čas „pokrivkávať“ aj z menej závažných dôvodov. A aby ste si kvôli nim neužili a ešte si z toho obaja robili ťažkú hlavu, to v Zakázaných stranách nemôžeme dopustiť. Pustite sa do nášho 10-bodového vylučovacieho programu, a keď budete mať problém aj na jeho konci, navštívte lekára.

 

1. Poloha

Potrebujete takú, ktorá erekciu vďaka fyzikálno-technickým okolnostiam podporuje a nie oslabuje. Celé tajomstvo je v gravitácii. Aké jednoduché, však? Misionár alebo zozadu sú polohy, ktoré umožňujú dobrý prietok krvi správnym smerom. Nepokúšajte preto polohy, kde ste hore vy, lebo okrem pekného výhľadu si napokon nič iné nevychutnáte.

 

2. Kondóm, koťuha?!

Absolútne nespochybňujeme vaše rozhodnutie chrániť sa týmto spôsobom. Ale ak mu to bez kondómu funguje rukolapne lepšie ako s ním, niečo na tom bude. Vyskúšajte ešte ultratenulilinké kondómy, ktoré minimalizujú nežiaduci efekt, a potom zostáva už len iný typ antikoncepcie.

 

3. Masturbácia, koťuha?!

Nechceme maľovať čerta na stenu, ale ste si isté, že si to rozkošnícky nerobí niekde pri svojej obľúbenej pornostránke hneď zrána, kým ešte spíte, a potom hneď v noci, len čo zaspíte? Ponúknite sa, že sa pridáte, alebo mu dajte na výber. Keď totiž všetko vystrieľa inde, je pochopiteľné, že mu na vás nič nezostane. A navyše pri tomto jedinom ultimáte (Buď ja, alebo tá Vietnamka z monitora!!!) máte reálnu istotu, že ho prijme.

 

4. Lieky, mastičky, odvary

Jasné, jasné. Vojdite do ľubovoľného sexshopu a nájdete aspoň 20 zázračných krémov na erekciu storočia. Máme pre vás však niečo účinnejšie, lacnejšie a komplexnejšie – cvičenie. Cvičiť môžete obaja. Zvýšite si hladinu testosterónu a tým aj libido a výkonnosť v hodine H.

 

5. Užitočný škrtič

Je taký, ktorý prinesie želaný efekt, nebolí a nezanechá na penise nebezpečné stopy. Zo všetkých vyskúšaných metód s pokojným svedomím odporúčame dve. Škrtiace krúžky, ktoré kúpite aj bežne v drogérii, sú lacné a fakt účinné, alebo v zmysle hesla Čo dom dal. Ak vás sex zastihol inde než v blízkosti drogérie, použite jemnú gumičku do vlasov, pančušky alebo šatku. Rozumne!!! Funguje to ako balónik, ktorý keď sa nafúkne, skrátka zaviažete.

 

 

8. Malý povzbudzujúci orál

Vlastne je to takto. Orálny sex s niečím, čo je práve vo svojej plnej kráse a veľkosti super, akurát to má svoje fyzické limity. Pohrajte sa s ním v menej nápadnej alebo v takmer nenápadnej fáze a môžete sa realizovať hlbšie, plnšie, odvážnejšie. Vráti sa vám to, na to môžete vziať jed.

 

9. Manuálne zručná

Ak ste sa s týmto talentom narodili, nenechávajte ho len tak ležať ladom. Dlhá manuálna stimulácia môže výrazne pomôcť, až úplne odstrániť erekčné chybičky krásy. Ešte budete mať aj dobrý pocit, že ste víťazstvo dosiahli vlastnými rukami.

 

10. Ako často je „normálne“?

Ak sa menšia nehoda pritrafí povedzme dvadsaťkrát zo sto pokusov, nie je dôvod na paniku. Pokojne mávnite rukou a venujte sa pre zmenu iným spôsobom dosiahnutia vyvrcholenia. Ak však budete mať problém pri viac ako štvrtine stykov, je to otázka na odborníka. Jeho možnosti sú dnes našťastie rýchle, účinné a veľmi pohodlné.

Čítajte viac o téme » Vzťahy, Sex, Vzťahy a sex, Milovanie, Sexuálna fantázia

Autor: Redakcia Eva

NEPREHLIADNITE
Pre TOTO vám to nemusí klapať v manželstve!
Takto sa (ne)správa zamilovaný chlap: Ak máte pochybnosti, všímajte si...
Baby, takto odhalíte neverníka: Bývalý agent FBI prezradil jasné príznaky...
15 trikov najlepších mileniek: Zlé dievčatá majú pre vás manuál posteľnej...
Nie vždy končí sex výstrekom: Je to jeho alebo vaša chyba?

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×