Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Magazin EVA

Chcete si zútulniť domov? Vyskúšajte tieto rýchle a lacné nápady

Chcete si zútulniť domov? Vyskúšajte tieto rýchle a lacné nápady
Je to jednoduché a zvládne to každá z vás.

Sviatky už skončili a je čas odložiť vianočné ozdoby do pivnice. To však neznamená, že si nemôžete byt či dom ozdobiť aj počas všedných dní. Nielenže vám to domov pekne zútulni, ale vyčaruje aj príjemnú atmosféru.

Fotografie

Väčšinu fotografií máme v počítači, mobiloch či na sociálnych sieťach. Len málokto si dá tú námahu, aby ich vytlačil a to je veľká škoda. Nalepte si obľúbené fotografie na stenu alebo si ich dajte do rámčeka. Vždy, keď sa na nich pozriete, vynoria sa vám veselé spomienky. 

 

Svetielka

Keď už budete odkladať vianočné ozdoby, dajte svetielka zo stromčeka bokom. Teda iba ak nemáte tie farebné blikajúce ostošesť. Z nich by vás mohla po čase bolieť hlava. Reťaze svietiace nabielo či nažlto si môžete zavesiť napríklad nad posteľ, na zrkadlo alebo len tak pripnúť na stenu. 

 

Písmena

Dekoračné písmenká si viete vyrobiť z papiera, kartónu, polystyrénu alebo aranžérskej hmoty. Ozdobiť ich môžete umelými kvetmi, látkou, flitrami, korálkami či vlnou, ktoré prilepíte lepidlom. Alebo ich jednoducho zafarbíte.

 

Prečítajte si: 10 typov fotografií, ktoré boli v roku 2015 MUST HAVE

 

Vlajočky  

Túto milú dekoráciu zvládnu aj tí najmenší. Vlajky môžete vytvoriť z farebného papiera, novín, kartónu, látky alebo starých výtlačkov magazínu EVA. Počas ročných období či sviatkov tematicky meňte farby a vzory. 

 

Nápisy

Vtipné vetičky či pekné slová vedia zlepšiť deň, tak prečo by ste si ich nemohli vycapiť rovno na stenu? Najviac sa nám páči posledný obraz, na ktorom je napísané: Buď nahý, keď prídem domov.

Autor: Lýdia Tkáčová

NEPREHLIADNITE
Cítite sa vinná? 5 vecí, za ktoré sa ženy nemajú nikdy ospravedlňovať!
8 úložných stratégií, aby ste VŽDY našli to, čo potrebujete pre svoj pôvab
Čo majú spoločné Dolce & Gabbana a cestoviny?
Tieto tri veci by reality hviezda Kim Kardashian nikdy nezjedla!
Zoznam vecí, bez ktorých muži nevychádzajú z domu: Páni, tú "trojku"...

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×