Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Sex je vzrušenie: Toto sú najhorúcejšie polohy!

Sex je vzrušenie: Toto sú najhorúcejšie polohy!
Viete, ktoré polohy pri sexe sú tie naj?
Celá galéria
1 z 11

Už čoskoro to vypukne! Rozbesnené hormóny, jarné špásovanie! Zopakujte si učivo zo Zakázaných strán a buďte pripravené na budíček po dlhej zime.

Akty X

Možno to bude na prvýkrát trochu nemotorné, ale natrénujete si ju s prehľadom. Ležérne zavŕtaní v perinách, on medzi vašimi nohami, netradične odzadu... Internetový prieskum vyhodnotil túto polohu ako najobľúbenejšiu medzi mužmi i ženami.

To najlepšie: Je, že ste od seba ďaleko, a predsa tak blízko...! Výhodná poloha tesne po zobudení v jemnom polospánku. A vy si snívate, čo chcete.


Sprchová

aférka Táto poloha má VŠETKY predpoklady na to, aby ste si užili svoju dávku dekadentného hollywoodskeho sexu, ktorý bude: vášnivý, voňavý a zábavný. Samozrejme, toto platí, ak má váš sprchovací kút dostatočnú veľkosť, dlažba protišmykovú úpravu a vy ste približne rovnako vysokí.

To najlepšie: Je, že mokré telo je sexi, že sa oboma rukami bude venovať vašim prsiam a že to bude celé veľmi ekologické, lebo ušetríte vodu.


Tanček pri tyči

Tak si to teda objasnime: tanček rovná sa vaša jazda, tyč rovná sa on, konkrétne on od pol pása dole. Vy si jazdíte, akoby nič, akurát ste otočená chrbtom, on má nohy zľahka pokrčené a rukami vám trochu podopiera boky, aby vám natriasanie uľahčil.

To najlepšie: Je, že v tejto polohe nemusíte kontrolovať, ako vyzeráte, že nemáte priamy očný kontakt, a ak je zaťažený na váš zadok (každý muž je zaťažený na váš zadok!!!), poskytnete mu božský výhľad.


Paragliding

Fascinujúco-lenivo-úžasná poloha! Predstavte si, ako plachtíte v oblakoch tesne po zoskoku z lietadla. Urobte to isté, akurát tu máte pod sebou saténovú obliečku a nad sebou milovaného parašutistu. S nadšením sa do vás bude ponárať a z vás vynárať. A pozor na orgazmus, ktorý príde rýchlejšie, než obaja očakávate.

To najlepšie: Je, že splyniete v jedno. Doslova. Budete o seba pritlačení každým centimetrom svojho tela.


WC orgie

Považujete toaletu za to posledné miesto, kde by ste mohli zažiť niečo nevídané? Chyba! Nikdy neviete, kedy vás núdza v teréne prikvačí a budete aj za divošku, aj za dračicu, aj za super milenku. Stačí vysadnúť, porobiť, čo treba, a ak by ste sa báli, že ste prihlasní, jednoducho spláchnite.

To najlepšie: Je, že je to jediný outdoorový sex, ktorý zvládnete, aj keď ste konzervatívne a nehrozia pri ňom žiadne väčšie problémy.


Vankúšové kúzlo

Normálny misionár podložený vankúšom je fantastický misionár končiaci sa nenormálnym orgazmom a zďaleka nielen vtedy, keď chcete otehotnieť. Mimoriadne funguje v prípade, keď by ste HO rady cítili viac a dlhšie a hlbšie a intenzívnejšie... A nechcete mu to na rovinu povedať.

To najlepšie: Je, že vankúš zdvihne vašu panvu do polohy najideálnejšej na dosiahnutie orgazmu. Zároveň jeho penis ideálne trie a stimuluje nielen vašu vagínu, ale aj klitoris.


Bočný úmysel

Venujte, prosím, špeciálnu pozornosť nášmu nákresu. Skrýva v sebe celé know-how, ako sa k celej záležitosti postaviť. Pohodlná poloha, v ktorej stačí ubalansovať jeho zanietenie. Hlbočizná penetrácia!

To najlepšie: Je, že vy sa môžete hrať so sebou, s ním, s niečím tretím, nenarobíte sa a uhol vnikania vás poteší mnohonásobne. Ešte si aj pocvičíte bočné brušné svaly.


Pomaly ďalej zájdeš

Dobre, veď nemusíte vždy iba prirážať v šialenom rytme a robiť to stále len spredu, zozadu a na koníčka... Elegantne prehodená nôžka okolo neho a nekonečne prítulné objatie, v ktorom sa akoby mimochodom celý akt odohrá, môže byť niečo veľmi intímne a veľmi osviežujúce.

To najlepšie: Je, že sa môžete celý čas bozkávať a rukami dočiahnete na všetko dôležité.


Cvičme v rytme

Pekne náročná poloha! Základy akrobacie vypracujú váš triceps. Stačí jedna vhodná pevná stolička opretá napríklad o stenu a partner, ktorý je zdatný, netrpí obezitou, dýchavičnosťou a podobne.

To najlepšie: Je, že si zamakáte ako vo fi tku, a pritom si pozeráte rovno do očí a pracujete de facto pre spoločné blaho. Ideálna poloha, ak obaja trpíte prílišnou vzrušivosťou. Lebo obaja sa musíte o ruky nevyhnutne opierať, čiže ich nemôžete použiť na nič iné.


Ho-ho-ho-hojdačka

Swingovanie na hojdačke preslávila Samantha v Sexe v meste. Aby ste si to vyskúšali, nemusíte si hneď kupovať profesionálnu hojdačku za 200 a viac eur. Postačí hojdacia sieť, ktorú možno aj máte v záhrade. Geniálny rytmus, ktorý vaše milovanie získa, sa nenadarmo v erotickom slangu opisuje ako freestyle.

To najlepšie: Je, že môžete robiť hocičo a hojdačka vás odbremení od akejkoľvek fyzickej námahy.


Najlepšia poloha, ak máte v posteli:

Mini

• zozadu, nohy tesne spolu, chrbát prehnutý
• spredu, klasický scenár, akurát nohy pokrčte až tak, aby ste mali kolená niekde pri ušiach

Maxi

• zhora, aby ste boli vy tá, ktorá to reguluje
• postojačky, so spojenými nohami Bádateľa análnych oblastí
• všetky polohy zboku (sú bezbolestné)

Skutočne dobrého milenca

• tradičný misionár s vystretými nohami, ktoré sú úplne spojené (lebo vám bude nádherne dráždiť klitoris)

Dobyvateľa bodu G

• zozadu (ideálny uhol)
• zhora, v jemnom záklone
• on kľačí, resp. stojí, vy ste zavesená na jeho krku

Tantrický talent

• on v tureckom sede, vy posediačky na ňom, vaše nohy ho tesne objímajú
• prisadnite ho na stoličke a opatrne sa posúvajte dozadu, až kým vaše pokrčené nohy neskončia na jeho pleciach

Stále neprichádza? Schopnosť dosiahnuť orgazmus závisí od veľmi čudnej veci!
Stále neprichádza?
Schopnosť dosiahnuť orgazmus závisí od veľmi čudnej veci
VIDEO: Zuzka Smatanová žiari na titulke novej EVY!
Zuzka Smatanová žiari na titulke EVY!
Čo všetko o sebe prezradila?
Túžite po dlhej hrive? Vyskúšate trik, po ktorom vám vlasy narastú bleskovou rýchlosťou!
Túžite po dlhej hrive?
Po tomto vám vlasy narastú bleskovou rýchlosťou!
Alexander Bárta v tom má jasno: Toto mu na ženách prekáža!
Alexander Bárta v tom má jasno
Toto mu na ženách prekáža!
Rolák ako šperk: Hit zimnej sezóny, ktorý musíte mať!
Rolák ako šperk
Hit zimnej sezóny, ktorý musíte mať!
Sex v spánku môže prekvapiť každého: Čo sa vtedy s našim telom deje?
Sex v spánku môže prekvapiť každého
Čo sa vtedy s našim telom deje?
19 zábavných vecí, na ktoré prídete až vtedy, keď budete na párty triezva
Viete si predstaviť žúr bez alkoholu?
19 zábavných vecí, ktoré zistíte, keď budete na párty triezva
Všetci chlapi bez rozdielu čakajú na TOTO: Prekvapte ho už dnes!
Prekvapte ho už dnes!
Všetci chlapi bez rozdielu čakajú na TOTO
Eva.sk > Vzťahy a sex > Zakázané strany > Sex je vzrušenie: Toto sú najhorúcejšie polohy!

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×